لباس عروس یقه رومی

مدل : لباس عروس یقه رومی

جنس : تور – دانتل

سایز : ۳۸ – ۴۰

قیمت فروش : ۲،۲۰۰،۰۰۰ تومان

قیمت اجاره : ۱،۴۰۰،۰۰۰ تومان

سفارش پذیرفته می شود.

 

مزون ستاره همراه شادی های شماست

اگر شانه های ظریفی دارید پیشنهاد ما برای شما لباس عروس یقه رومی است.

یقه رومی نوعی از مدل لباس است که یک طرف شانه را می پوشاند و شانه سمت دیگر باز و بدون پوشش است.

مدل لباس عروس یقه رومی یا یکطرفه یک ظاهر رومانتیک و رویایی به لباس عروس شما می‌دهد،اگر ترقوه زیبایی دارید یا اگر سرشانه‌تان کوچک است و یا اگر گردن بلندی دارید این یقه لباس عروس مناسب شما است.

انتخاب یقه لباس عروس شاید به نظر کم اهمیت باشد اما با پیدا کردن یقه لباس عروس مناسب خودتان تاثیر فوق العاده آن را در دوچندان کردن زیبایی صورت و بدنتان خواهید دید.

لباس رومی‌ها به‌طرزی آشکارتر از جامه‌ی یونانی انبانی از معانی نمادین را دربر داشت. مبنای اصلی تفاوت‌گذاری در زمینه‌ی نوع پوشش نزد یونانی‌ها جنسیت افراد بود، ولی درمورد رومی‌ها علاوه بر تفاوت‌های جنسیتی، سن، طبقه‌ی اجتماعی، جایگاه سیاسی، و وظیفه‌ی دینی نیز اغلب در همان نگاه اول و تنها از روی نوع، رنگ، و نقش و نگار جامه به چشم می‌آمد. علاوه بر این، مفهوم سر و وضع «آراسته» در فرهنگ رومی اهمیت محوری داشت. رومی‌ها پند یونانی «شخصیت ظاهر آینه‌ی شخصیت باطن است» را آویزه‌ی گوش کرده و تازه آن را توسعه هم داده بودند، طوری که بین نحوه‌ی لباس پوشیدن و سبک حرف زدن پیوندی تنگاتنگ برقرار شده و هردوی این‌ها بازتابی دقیق از شخصیت اخلاقی فرد به حساب می‌آمدند.

*** جهت سفارش تبلیغ رایگان به بخش تماس با گروه نرم افزاری ری مراجعه نمایید. ***